22.05.2013 року

05.06.13

За повідомленням Ганнопільського сільського голови В. Плаксій, до Дня Перемоги 11 ветеранам, інвалідам війни було вручено грошові винагороди за підтримки спонсорів : ПрАТ “Зернопродукт МХП”,  птахокомбінату “Тульчинський”, підприємців Р.Підвишенського, Сергія та Олександра Криворучків, М.Андрущенка, орендаря Ф.Мазура, одноосібника Ю.Гикавого, голови фермерського господарства Л.Габрись.

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капремонт опалювальної системи дитсадка, кошти (близько 150 тис. грн.) передбачені з місцевого бюджету.

Укладена соціальна угода з ПрАТ “Зернопродукт МХП” на ремонт будинку культури (23 тис. грн.).

На базі сільської бібліотеки відбувся районний семінар бібліотечних працівників до Дня вшанування матері. Силами вихованців місцевої школи та дитсадка, працівників будинку культури підготовлений концерт.