22.03.2013 року

04.06.13

Найактивніше обговорювали ганнопільчани на сході громадян 5 березня питання ремонту доріг і підвозу людей до райцентру. Хоч на село і курсує автобус, але не так, як би хотіли люди, ввечері повернутись назад до села нема чим.За словами сільського голови В.В.Плаксій, це питання порушується не вперше, перевізник мотивує тим, що йому економічно невигідні вечірні рейси.

Ще однією проблемою є реконструкція опалювальної системи дитсадка та будинку культури, зокрема, стелі та сцени. Тож в поточному році будемо це питання вирішувати. Також працюємо над питаннями молокозаготівлі, здавачів не влаштовує те, що при укладенні угоди між ними та приймальником не вказується ціна на молоко. Тому все більше людей з настанням весни стали возити молокопродукцію на ринок.

За фінансової підтримки сільської ради в школі відбувся весняний бал. Учасникам, які посіли перших чотири місця, вручено призи від сільського голови. Всім працівницям соціальної сфери, а їх сімнадцять, напередодні жіночого свята 8 березня було вручено подарунки від сільської ради.