19.04.2013 року

05.06.13

Сільський голова В.Плаксій повідомляє:

- Добре налагоджена робота по благоустрою і за це  хочеться подякувати всім небайдужим громадянам, керівникам установ та організацій, які не залишились осторонь.Зокрема, колективам школи, дитсадка, ФАПу, будинку культури, сільської ради, всім працівникам соціальної сфери, сільській громаді. На території громади висаджено 225 дерев, 40 кущів, впорядковано 90 м2 газонів 150 м2 квітників та 3 га сільського кладовища. Всім жителям села були надіслані запрошення взяти участь  у впорядкуванні кладовища. Закликаємо ганнопільчан і надалі бути активними у благоустрої.

Почали впорядкування братської могили та меморіального комплексу. 145 чоловік працювали на розчищенні придорожньої смуги на виїзді з села в напрямку Кирнасівки.

Наводимо лад на центральному сміттєзвалищі. За це спасибі директору ВАТ “Птахорадгосп “Тульчинський” В.Таратунському, який виділив бульдозер для підгортання сміттєзвалища.

В селі близько 150 здавачів молока. Заготовляє молоко ТОВ “ІнтерФуд” по 2, 20 грн. за літр. Тривають роботи по відновленню молокопункту, приміщення для нього виділене вже давно, тепер ведуться відновлювальні роботи.

В планах - завершення проектно-кошторисної документації по капремонту опалювальної системи дитсадка, продовження заміни вікон на ФАПі, ремонт стелі в малому залі будинку культури та сцени у великому залі.

З початку року в селі народилось 2 немовлят, померло - 7 громадян.